2023

Januar

21: Bassen sprint, Bærum (15/1)

28-29: KM innendørs, Stangehallen (20/1)

28-29: NM/UM mangekamp, Sandnes (18/1)

Februar

4-5: Norgeslekene innendørs, Neskollen/Hvam arena (4/2)

11-12: Tyrvinglekene innendørs, Bærum (3/2)

12: Nordenkampen (seniorlandskamp), Karlstad, Sverige.

18-19: NM innendørs og NM hopp u/tilløp, Bærum (8/2)

Mars

3-5: UM innendørs, Ulsteinvik

11-12: Bamselekene, Stangehallen (2/3)

April

29: Viggaløpet, Gran.

Mai

3: Land Løpskarusell, Lyngstrand.

10: Land Løpskarusell, Dokka stadion.

13: Holmenkollstafetten, Oslo

18: Landstafetten, Søndre Land

18: Land Løpskarusell, Hov sentrum.

20-21: NM/UM mangekamp, Moss

24: Land Løpskarusell, Lands Museum, Dokka.

27-28: Nordisk mesterskap senior, Danmark.

Juni

3: Friidrettens Dag, Søndre Land Idrettspark.

3: Land Løpskarusell, Søndre Land Idrettspark.

3: Trond Mohn Games, Bergen.

7: Mohagen Bil cup 1, Brandbu

7: Land Løpskarusell, Folkestien Dokka.

10-11: Nordisk mesterskap i mangekamp, Borås, Sverige

14: Land Løpskarusell, Grønvold mølle, Torpa.

15: Bislett Games, Oslo.

15-18: Tyrvinglekene, Bærum

17: Motbakkeløpet Fra fjord til Helvete, Hov.

21: Mohagen Bil cup 2, Brandbu

23-25: Veidekkelekene, Lillehammer

28: Land Løpskarusell, Kråkvika ved Hov.

30: Boysen Memorial. Bislett, Oslo

Juli

6-8: NM hovedmesterskapert (senior), Jerssheim.

13-16: EM U23, Finland.

22-23: Nordisk U20-landskamp.

August

7-10: U20-EM, Jerusalem

9: Oslo sommerstevne, Bislett

11-13: Norgeslekene, Jessheim

16: Land Løpskarusell, Sollisvingen, Dokka.

19-20: VM senior, Budapest

23: Land Løpskarusell, Lyngstrand.

25-27: NM Junior U20 og U23, Sandnes.

30: Mohagen Bil Cup 3, Brandbu

September

2-3: NM og UM banestafetter, Strjørdal.

2-3: Lerøylekene (13 og 14 år), Bykjelo

6: Land Løpskarusell, Dokka stadion.

8-10: UM (15-19 år), Bergen (1/9)

14: Land Løpskarusell, Lands Museum.

23: Mohagen Bil Cup 4/åpent klubbmesterskap, Brandbu

NB: Denne oversikten oppdateres kontinuerlig etter hvert som nye datoer kommer