2019

Mai

1 mai KM terrengløp, Moelv

5 mai: Ungdomscupen del 1 m/KM stafett 4x100m, Hamar

7 mai: Birkebeineren-stevnet, Lillehammer

8 mai: Land Løpskarusell, Lyngstrand Camping

10 mai: Lambertsetersprinten, Lambertseter/Oslo

11 mai: Holmenkollstafetten, Oslo

12 mai: GAST_stevnet, Brandbu

12 mai: Ungdomscupen del 2, Gausdal

15 mai: Mohagen Bil Cup 1, Brandbu

15 mai: Land Løpskarusell, Dokka stadion

18-19: UM og NM mangekamp, Modum

21 mai: Strandtorget-stevnet, Lillehammer

22 mai: Land Løpskarusell, Lands Museum

22 mai: Trond Mohn Games, Bergen

25 mai: Gjøvik/Toten-Lekene, Gjøvik stadion

25-26: NM stafetter, Lillehammer

25-26. mai: Romerikslekene, Lillestrøm

29 mai: Mohagen Bil Cup 2, Brandbu

30 mai: Landstafetten, Hov sentrum – m/ løp i Land Løpskarusell, Hov sentrum

Juni

31-2. juni: Tjalvelekene, Bislett

1 juni: Friidrettens Dag, Søndre Land Idrettspark – m/løp i Land Løpskarusell

1-2. Juni: Trondheimslekene

4 Clean Air Games, Lambertseter.

4 juni: GK Rør-stevner, Lillehammer

6 Jessheim Elite, Jessheim

7-9. juni: Askerlekene

8-9. juni: Gjesidigelekene, Fagernes

(8-9. juni er SL Idrettspark stengt pga fotballcup)

12 Juni: Land Løpskarusell, Folkestien Dokka

13 Bislett Games, Oslo

14-16. juni: Tyrvinglekene, Bærum

15 juni: Fra fjord til Helvete, motbakkeløp Hov

15-16: Nordisk mesterskap mangekamp, Island.

19 juni: Land Løpskarusell, Kråkvika ved Hov

20-23. juni: Veidekkelekene, Lillehammer.

23-27. juni: Norsk Friidretts sommerleir for ungdom 14-17 år, Skien

26 juni: Mohagen Bil Cup 3, Brandbu

Juli

5 juli: Boysen Memorial, Bilsett

6-7 juli: EM mangekamp for lag

11-14. juli: EM U23, Gävle, Sverige

18-21. juli: EM U20, Borås, Sverige

21-27: Ungdoms-OL, Baku

August

2-4. august: NM senior, Hamar

14 august: Land Løpskarusell, Ringelia stadion

17-18: Nordisk juniorlandskamp U20, Kristiansand

21 august: Mohagen Bil Cup 4, Brandbu

21 august: Land Løpskarusell, Sollisvingen Dokka

23-25 august: Junior-NM, Sigdal

28 august: Land Løpskarusell, Dokka stadion

31 august-1. September: Lerøy-Lekene, Hamar

September

  1. Land Løpskarusell, Grønvold Mølle i Torpa

6.-8. September: Ungsoms-NM, Jessheim

11 september: Mohagen Bil Cup 5

11 september: Land Løpskarusell, Lands Museum.

21 september: Mohagen Bil Cup 6/Åpent klubbmesterskap, Brandbu

28 september: Høststevne, Søndre Land Idrettspark

Oktober

Ungdomscupen del 3, Stangehallen

November

KM hopp uten tilløp, Søndre Land

NB: Denne oversikten oppdateres kontinuerlig etter hvert som nµe datoer kommer til.