• Hovedlaget
  • Fotball Senior
  • Fotball Yngres
  • Håndball
  • Friidrett
  • Ski
Søndre Land IL Friidrett
  • Link to Facebook
  • Link to X
  • Link to Youtube
  • Om SLIL Friidrett
    • Om SLIL Friidrett
      • Lov for SLIL Friidrett
      • Lov for SLIL Allianse
      • Personvern (GDPR)
    • Kontakt oss – styret
    • Bli medlem
    • Kontingent i SLIL Friidrett for mosjonsløpere
    • SLIL Friidretts solidaritetsfond
    • Sponsing
    • Friidrettsbasaren 2025
    • Grasrotandelen
    • Våre anlegg
      • Søndre Land Idrettspark
        • SLIL Friidretts utstyrhus i Søndre Land Idrettspark
        • Ordensregler for Søndre Land Idrettspark
      • Holmenbanen kastanlegg
      • Søndre Land-Hallen
  • Resultater og statistikk
    • Klubbrekorder for senior
    • Medaljer i norske mesterskap
    • Norgesmestere for SLIL Friidrett
    • Medaljevinnere i norske mesterskap
    • Ungdomslekene (13 og 14 år)
    • Internasjonalt
  • Medlemsinfo
    • Treningsavgift/kontingent
    • Kontingent i SLIL Friidrett for mosjonsløpere
    • Klubbavtale med MX Sport Hov Randsfjord Handel
    • Deltakelse på stevner
    • Forsikring og lisens
    • Idrettsmedisinsk tilbud
    • Treningsstipend og treningsleir
  • Arrangementer
    • Kommende arrangementer i SLIL Friidrett
    • Aktivitetsoversikt (løpende)
    • Landstafetten
    • Hov-Løpet
    • Kontingent i SLIL Friidrett for mosjonsløpere
    • Friidrettens Dag
    • Motbakkeløpet Fra fjord til Helvete
    • Norsk friidretts sommerleir
  • Trening
    • Treningstider
    • Ungdomsgruppa
    • Friidrettsskole for barn
    • Løpegruppe
    • Løp i Norge
  • SLIL Friidrett TV
  • Lenker
    • Kvalifiseringskrav
    • NM jr 2016
      • Resultater NM jr 2016
  • Menu Menu
Blog - Siste nytt

Tre SLIL-løpere med «full pott» i løpskarusellen

6. september 2018/i Arrangement, Land Løpskarusell, Nyheter/av Sæmund Moshagen

Land Løpskarusell 2018 ble avsluttet med sesongens 11 løp på Lands museum onsdag kveld. Tre løpere har «full pott», som vil si at de har deltatt i alle 11 løpene. Alle tre er løpere fra Søndre Land IL Friidrett: Hedda Elida Johansen (11), Selma Frivoll Kyllingstad (11) og Viktor Frivoll Kyllingstad (15).

Lista over løpere med flest deltakelser er som følger:

Johansen, Hedda Elida                       11

Kyllingstad, Selma Frivoll                   11

Kyllingstad, Viktor                               11

Johansen, Trym Andor                        8

Kyllingstad, Tor                                   8

Lysen, Hans                                         8

Nordseth, Hans Kristian                       7

Høitomt, Torbjørn                                6

Lium, Knut                                          6

Moshagen, Aksel Stavik                       6

Parthaugen, Morten                            6

Sørbøensveen, Magnus                       6

På museet onsdag gjaldt det å løpe flest mulig runder i en løype innenfor en bestemt tid. Barn løp en 120 meter lang runde i ti minutter, mens voksne løp i 20 minutter i en 385 meter lang runde.

Totalt 93 løpere har stilt til start til sammen 236 ganger i årets Land Løpskarusell. Det gis premiering for deltakelse i tre eller flere løp for barn og fem eller flere løp for voksne. Totalt 24 løpere hadde nok deltakelser til å bli premiert. De som deltok i avslutningsløpet onsdag fikk sine premier etter løpet. De øvrige vil få premien tildelt ved en senere anledning. For løpere fra Søndre land IL Friidrett vil det si på klubbens sesongavslutning i november.

Resultatliste Land løpskarusell løp 11

Søndre Land IL Friidrett og Nordre Land IL friidrettsgruppa takker for deltakelsene i årets karusellsesong. Vi ønsker vel møtt igjen til våren neste år.

Les mer om Land Løpskarusell her.

 
Tags: friidrett, land løpskarusell, søndre land
Del dette innlegget
  • Del med Facebook
  • Del med X
  • Share on WhatsApp
  • Del med Pinterest
  • Del med LinkedIn
  • Del med Tumblr
  • Del med Vk
  • Del med Reddit
  • Del med epost
https://friidrett.slil.no/wp-content/uploads/2015/05/IMG_5326.jpg 2448 3264 Sæmund Moshagen https://friidrett.slil.no/wp-content/uploads/2015/04/logo_friidrett.png Sæmund Moshagen2018-09-06 20:01:272018-09-06 20:01:27Tre SLIL-løpere med «full pott» i løpskarusellen
Kanskje du også liker disse
Lørdag: Fra fjord til Helvete live på OA-TV fra kl. 12.00
Rekorddeltakelse i Tyrvinglekene – fire SLIL-utøvere deltar
Land Løpskarusell til Vestsida 14. august
Gave fra Sparebankstiftelsen DNB styrker klubbens tilbud i kastøvelser
Statistikk 2023: Mange resultater i norgestoppen
Resultater fra karuselløpet ved Fryal
SLIL Friidrett fjerner treningsavgiften for barn
Velkommen til løpsfest i Hov Kr. Himmelfartsdag
Ad
Ad
Ad
Search Search
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
Ad
© Copyright - Søndre Land IL Friidrett | PERSONVERNERKLÆRING
  • Link to Facebook
  • Link to X
  • Link to Youtube
Link to: 13 personlige rekorder på Brandbu Link to: 13 personlige rekorder på Brandbu 13 personlige rekorder på Brandbu Link to: I helgen konkurrerer de for Oppland Link to: I helgen konkurrerer de for Oppland I helgen konkurrerer de for Oppland
Scroll to top Scroll to top Scroll to top

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler.
Ved å fortsette å navigere gjennom nettstedet, godtar du bruken av informasjonskapsler.

OKLes mer

Informasjonskapsler og personvern



Hvordan vi bruker informasjonskapsler

Vi kan be om at informasjonskapsler skal settes på enheten din. Vi bruker informasjonskapsler for å gi oss beskjed når du besøker våre nettsteder, hvordan du samhandler med oss, for å berike din brukeropplevelse, og å tilpasse forholdet ditt med nettstedet vårt.

Klikk på de forskjellige kategorioverskriftene for å finne ut mer. Du kan også endre noen av dine preferanser. Vær oppmerksom på at blokkering av enkelte typer informasjonskapsler kan påvirke funksjoner på våre nettsteder og tjenestene vi kan tilby.

Viktige nettsteds-informasjonskapsler

Disse informasjonskapslene er strengt nødvendige for å gi deg tjenester tilgjengelig via vår nettside og for å bruke noen av funksjonene.

Siden disse informasjonskapslene er strengt nødvendige for at nettsiden skal vises, kan du ikke nekte dem uten å påvirke hvordan nettstedet fungerer. Du kan blokkere eller slette dem ved å endre nettleserinnstillingene og tvinge blokkering av alle informasjonskapsler på denne nettsiden.

Google Analytics informasjonskapsler

Disse informasjonskapslene samler inn informasjon som brukes enten i samlet form for å hjelpe oss med å forstå hvordan nettstedet vårt blir brukt, eller hvor effektive våre markedsføringskampanjer er, eller for å hjelpe oss å tilpasse vår nettside og søknad for deg for å forbedre din opplevelse.

Hvis du ikke vil at vi sporer besøket ditt på nettstedet vårt, kan du deaktivere sporing i nettleseren din.

Andre eksterne tjenester

Vi benytter også ulike eksterne tjenester som Google Webfonts, Google Maps og eksterne Videoleverandører. Siden disse leverandørene kan samle inn personlige data som din IP-adresse, lar vi deg blokkere dem her. Vær oppmerksom på at dette kan redusere funksjonaliteten og utseendet til nettstedet vårt. Endringene trer i kraft når du oppdaterer siden.

Google Webfont-innstillinger:

Google Map-innstillinger:

Vimeo og Youtube videoinnstillinger:

Personvernerklæring

Du kan lese mer om våre informasjonskapsler og personverninnstillinger i detalj på vår side om personvern: PERSONVERN

Accept settingsHide notification only